Lt Ru
< atgal

Apie mus

  „ Naudoti baldai iš Vakarų Europos “. 

   Vežame naudotus baldus beveik iš visų Vakarų Europos šalių: iš Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Anglijos, Austrijos.

   Parduodamų naudotų baldų asortimentas yra labai didelis: spintos, sofos, krėslai, stalai su kėdėmis, miegamojo komplektai, sekcijos, indaujos, komodos, įvairūs svetainės, prieškambario, virtuvės komplektai bei kiti baldai, interjero aksesuarai ir kitos malonios smulkmenos buičiai. Baldus vežame tik itin geros kokybės, stengiamės, kad prekyboje būtų kuo daugiau natūralaus medžio baldų su autentiškos drožybos elementais, akį traukiančių spalvų bei ryškių gobelenų. Siūlome tik labai geros kokybiškus  odinius baldus, beveik visada turime antikvarinių baldų, dalis jų pagaminti 19a.pabaigoje, 20a. pradžioje. Prekyboje visuomet rasite daug įvairių  smulkmenų: šviestuvų, toršerų, žvakidžių, indų, įvairių laikrodžių, veidrodžių, vazų, paveikslų, statulėlių ir kitokių praktiškų interjero puošybos elementų.

   Visą šių prekių asortimentą rasite Ukmergės rajone, Šešuolių miestelyje. Mūsų parduotuvėje, kurios prekybinis plotas yra apie 1000 m² , jus visada pasitiks malonūs, galintys kompetentingai patarti ir padėti išsirinkti  tinkamą baldą pardavėjai-konsultantai. Įsigytus baldus mes galime pristatyti pagal jūsų nurodytą adresą, sunešti į jūsų turimas patalpas ar butą,  surinkti ir pastatyti į vietą.

   Jei galite baldą įsigyti šiandien, bet pasiimti norite tik poryt, mes mielai rezervuosime jums pasirinktą baldą, o jei neradote tokio baldo,  kokio norėjote, mes mielai išklausysime jūsų pageidavimų ir paskambinę pasiūlysime, kai tokį baldą parvešime.

   Mūsų įmonė baldais prekiauja nuo 1997 m. Mes visada stengiamės patenkinti norus net pačiam reikliausiam klientui, nes gerbiame kiekvieną užsukusį į mūsų prekybos saloną. Esam sąžiningi ir nuolankūs pardavėjai. Stengiamės dorai ir sąžiningai dirbti, aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime ir visokeriopai jai padėti. 

   Esame ne vieną kartą rėmę renginius bei asmenis, kuriems, kaip manome, reikėjo mūsų paramos.

   Laukiame jūsų naudotų baldų parduotuvėje. 

   UAB „Retro alėja“ kolektyvas.